Měnič napětí SINUS Victron Energy Phoenix Invert C 12V 2000VA

Kód: 100810
23 381 Kč 19 323 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Phoenix Inverter jsou sinusové střídače s prvotřídním technickým provedením Byly vyvinuté pro profesionální použití a jsou vhodné pro opravdu širokou škálu aplikací. Kritéria zvolená při vývoji těchto střídačů byla: vyvinout střídače s opravdu čistě sinusovým výstupním napětím s optimální účinností, ale bez velkých kompromisu ve výkonnosti. Splnění tohoto předsevzetí umožnilo použití hybridní HF technologie. Výsledkem je vysoká kvalita střídačů v kompaktním provedení, nízká hmotnost a schopnost dodávat potřebný výkon bez problému jakémukoli druhu zátěže. Střídače Phoenix Inverter nejsou vybavené na rozdíl od sofistikovanější typové rady střídačů Multi/MultiPlus integrovanou nabíječkou baterií ani rychlým přepínačem napájení /bypass/.
Dodatečný výkon pro rozběh obtížných motorických zátěží
Unikátní vlastností při použití tzv. SinusMax technologie je velmi vysoký počáteční záběrový proud. Běžná vysokofrekvenční technologie nenabízí takové extrémní počáteční záběrové přetížení. Střídače Phoenix Inverter, jsou proto vhodné pro napájení obtížných zátěží jako např. kompresoru chladniček a ledniček, kompresoru a ventilátoru klimatizace, střídavých elektromotoru všeho druhu a podobných aplikací. Virtuálně neomezený zdroj el. energie díky možnosti paralelního a 3 fázového chodu Až 6 jednotek Phoenix Inverter 3000 resp. 5000 muže pracovat paralelně. Např. 6 jednotek Phoenix Inverter 24/5000, muže dodávat výkon až 24 kW / 30kVA. Propojení do 3 fázového spojení tří jednotek je rovněž možné, tak jako u střídačů MultiPlus 3000 (spojení jednotek viz manuál střídačů Phoenix Inverter). Řešení rychlého automatického přepínání zátěže Pokud je požadované rychlé automatické přepínání zdrojů, doporučujeme použít naši radu MultiPlus, tj. střídačů s integrovanou nabíječkou a přepínačem napájení. Pokud se nepožaduje nabíjení baterií muže být funkce nabíječky vypnuta. Počítače a ostatní elektronické vybavení budou pokračovat v činnosti bez přerušení, neboť přepínače napájení u střídačů MultiPlus mají velmi krátké přepínací časy (> 20 msec.).
Komunikační rozhraní RS232, RS485
Všechny modely jsou vybavené portem RS485. Vše co musíte udělat je spojit Váš PC s naším rozhraním MK2 (viz. příslušenství na zadní straně prospektu). Toto rozhraní se postará o galvanické oddělení mezi střídačem a počítačem a převede RS485 na rozhraní RS232. Propojovací komunikační kabel z RS232 na USB kabel máme rovněž k dispozici. S naším softwarem VEConfigure, který si můžete stáhnout zdarma z WEB stránky www.victronenergy.cz, je možné uživatelsky upravit všechny parametry střídačů. Tato úprava zahrnuje výstupní napětí, frekvenci, limitní podpětí a přepětí, nastavení spínacího relé. Relé muže být naprogramované pro hlášení několika výstražných signálu nebo pro startování záložního generátoru. Střídače mohou být spojené do komunikační sítě VENet, tj. do sítě vyvinuté Victron Energy pro řízení a sledování výkonu vlastních střídačů nebo pro sledování a řízení jiných systému.
Nové aplikace vysokovýkonných střídačů (invertoru)
Možnosti výkonového spojení střídačů Phoenix Inverter jsou velmi zajímavé. Pro lepší seznámení se s použitím, s příklady z praxe a s propočty kapacit baterií, doporučujeme přečíst si naší publikaci „Energie bez hranic“ (Je k dispozici zdarma od Victron Energy nebo jí lze stáhnout z www.victronenergy.com

Specifikace

Paralelní a 3 fáz. provoz : ano
Rozsah vstupního ss. napětí: (V DC) : 9,5-17
Výstupní napětí : 230 VAC ±2%
Frekvence : 50 Hz ± 0,1%
Trvalý výst. výkon při 25 oC (VA) : 2000
Trvalý výst. výkon při 25 oC (W) : 1600
Trvalý výst. výkon při 40 oC (W) : 1450
Špičkový činný výkon (W) : 4000
Max. Účinnost 12V (%) : 92
Vlastní spotřeba 12V (W) : 9
Vlastní spotřeba v AES modu (W) : 7
Vlastní spotřeba v Search modu (W) : 3
Programovatelné relé : ano
Ochrany : Zkrat na výstupu ,Přetížení, Napětí baterie příliš vysoké, Napětí baterie příliš nízké, Teplota příliš vysoká, 230 V AC na výstupu střídače, Zvlnění vstupního napětí příliš vysoké
Rozsah pracovní teploty : -40 na +50 oC (0 – 120°F)
Vlhkost (bez kondenzace par) : max. 95%
Materiál & barva : hliník (modrá RAL 5012)
Stupeň krytí : IP 21
Propojení baterie : M8 svorky
Svorky vstupního napětí : Spring-clamp
Hmotnost : 12
Výška (mm) : 520
Šířka (mm) : 255
Hloubka (mm) : 125

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistý sinus
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 13 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: