BPOWER LiFePO4 LFP12200 12V 200Ah

Kód: 29217
25 890 Kč 21 397 Kč bez DPH
Na objednávku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lithiové baterie řady BPOWER LFP poskytují vynikající výkon, kapacitu a spolehlivost. S využitím nejmodernější technologie lithiových článků je řada LFP navržena pro ekologicky citlivé oblasti, které vyžadují prodloužené životní cykly v komerčních, průmyslových, rezidenčních a soukromých aplikacích. 

Baterie BPOWER řady LFP jsou o více než polovinu lehčí a poskytují mnohem vyšší výkon než tradiční olověné baterie vyrobené technologií AGM nebo GEL Baterie řady BPOWER LFP zajišťují využití 100 % jmenovité kapacity bez ohledu na jejich vybíjecí proud. Naproti tomu olověné akumulátory poskytují při vyšším zatížení mnohem méně využitelné energie. Obvykle jsou také omezeny pouze na 50 % jmenovité kapacity, aby nedocházelo ke zkrácení životnosti. Vysoká energetická účinnost umožňuje rychlé nabíjení s nízkými energetickými ztrátami. Baterie řady BPOWER LFP se vyznačují velmi vysokou cyklickou životností 4000 cyklů při 80% DoD. Pro srovnání, olověné baterie AGM a GEL mají životnost 650 cyklů při 80% DoD.

Baterie řady BPOWER LFP mají systém BMS pro sledování stavu baterie v reálném čase a její ochranu.

Systém BMS je chrání před:
- hlubokým vybitím
- přebíjením 
- obrácenou 
polaritou
- přehřátím nebo zkratem

Baterie BPOWER řady LFP využití:
- Karavany a obytné vozy
- Invalidní vozíky a vozidla pro invalidy
- Jachty, čluny
- Solární a obnovitelné skladování energie
- Čisticí stroje
- Elektrické pohony
- Spotřebiče a hračkyNapětí [V] 12 Kapacita [Ah] 200 Počet cyklů 4000 Délka [mm] 522 Šířka [mm] 240 Výška [mm] 220 Hmotnost [kg] 19,5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: