NOCO GENIUS 2D 12V 2A

Kód: 28722
1 300 Kč 1 074 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

2A nabíječka baterií
Představujeme GENIUS2D, jednu z našich dosud nejvýkonnějších, energeticky úsporných a kompaktních nabíječek. GENIUS2D je 2-ampérová nabíječka baterií s přímým připojením a udržovač baterie navržená tak, aby byla bezpečně namontována poblíž baterie. Je určen pro všechny typy 12voltových olověných baterií, včetně zaplavených, gelových, AGM a dalších bezúdržbových baterií.
Zcela nová nabíječka baterie nové generace - nyní menší, lehčí a s vylepšenými funkcemi pro prodloužení životnosti baterie.
Určeno pro 12voltové olověné baterie, včetně většiny zaplavených, gelových, AGM a bezúdržbových, stejně jako automobilových, námořních, RV a hlubokých cyklů.
Perfektní udržovač baterie pro každodenní údržbu baterie nebo dlouhodobé skladování automobilů, člunů, nákladních automobilů, obytných automobilů a vybavení a navíc vhodný pro nabíjení čtyřkolek, běžců vln, sekaček na trávu a dalších.
Navržen tak, aby byl bezpečně připevněn poblíž baterie pomocí robustní zaklapávací montážní konzoly a bez námahy se instaluje do většiny materiálů pomocí samořezných šroubů s nosnou hlavou.
Integrovaný teplotní senzor maximalizuje životnost baterie a automaticky kompenzuje nabíjení v chladném i horkém prostředí.
Užijte si nespočet hodin bezpečného nabíjení bez rizika přebíjení baterií, plus další bezpečnost, jako jsou připojení proti jiskrám, a ochrana proti přepólování.
Zahrnuje 2-ampérovou nabíječku baterií s přímým připojením a udržovač baterie s 24palcovým kabelem A / C typu A a 24palcovým kabelem D / C s očky, plus montážní konzolu, samořezné šrouby s příhradovou hlavou a uživatelská příručka plus 3letá bezproblémová záruka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: