NOCO Startovací box GBX55 12V 1750A

Kód: 29117
5 500 Kč 4 545 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

NOCO BOOST X GBX55
Startovací zdroj NOCO BOOST X je ideálním nástrojem pro pohodlné startování benzinových motorů do 7,5l a naftových motorů do 5,0l.
Při používání startovacího zdroje oceníte jeho kompaktní rozměry, které zajistí pohodlnou manipulaci. Startovací zdroj NOCO BOOST X je vybaven zabudovanou LED svítilnou,
takže jej lze bez problému využít i v nočních hodinách. Díky kvalitní lithiové baterii je zajištěna dlouhá výdrž a napájení se provádí pomocí USB vstupu.
Ochranu proti zkratu a maximální bezpečí při používání startovacího zdroje NOCO BOOST X zajistí technologie Ultra Safe 2.0.
Při používání startovacího zdroje oceníte rovněž odolnost s certifikací IP65 pro použití při špatných povětrnostních podmínkách.

Klíčové vlastnosti startovacího zdroje NOCO BOOST X GBX55

  • Vysoká odolnost proti prachu i vodě s certifikací IP65
  • Startovací zdroj NOCO BOOST X pro benzinové motory do 7,5l a naftové motory do 5,0l
  • Technologie Ultra Safe 2.0 zajistí ochranu proti zkratu i přepólování
  • Startovací zdroj NOCO BOOST X se startovacím proudem 1750 A
  • Kompaktní rozměry zajistí pohodlnou manipulaci
  • LED svítilna s nastavitelnými režimy jasu
  • Startovací frekvence s délkou 60 sekund pro úsporu baterie
  • Startovací zdroj NOCO BOOST X s praktickou funkcí powerbanky

Kvalitní baterie s dlouhou výdrží
Startovací zdroj NOCO BOOST X je vybaven kvalitní lithiovou baterií, která zajistí dlouhou výdrž na jedno nabití. Pro úsporu baterie při používání je k dispozici 60 sekundová startovací frekvence. Pro jednoduché nabíjení je k dispozici USB výstup, díky kterému lze zařízení využít rovněž jako praktickou powerbanku. I přes svůj vysoký výkon vyniká startovací zdroj NOCO BOOST X kompaktními rozměry, takže je manipulace s ním maximálně pohodlná.

Odolný startovací zdroj NOCO BOOST X GBX55
Díky odolnosti s certifikací IP65 lze startovací zdroj NOCO BOOST X bez problému využít za každého počasí. Při používání startovacího zdroje oceníte praktickou LED svítilnu s nastavitelnými režimy jasu, SOS i stroboskopem. Startovací zdroj NOCO BOOST X disponuje technologií Ultra Safe 2.0, která nabízí spolehlivou ochranu proti zkratu i přepólování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: